Ситуація наступна товар приїхав все як належне пішов у відділення нової пошти але оглянути товар всередині коробки мені на новій пошті не дозволили. Кажуть на новій пошті є така можливість у продавця щоб товар при прокупці не оглядали а брали навмання кота в мішку. А потім приходять покупці додому і бачать , що товар не працює і що хоче потім з цим товаром та й роблятть Ось така політика даного продавця дякую.
Дуже задоволений на100%.
Дякуємо перевірили все працює!
Лише 3 рази помила голову цим душем і він перестав працювати взагалі ,не купуйте його!!!!