Продавець норм. В чаті повідомив що товар закінчився. В такий час, все розумію.🫡
Гарна якість за таку ціну
Столик прийшов з браком, плівка (під дерево) відстала, тому що криво-косо відрізана. Прийшлось купляти схожу плівку та усувати недоліки власноруч.