Все сподобалось! Дякую!
Заказываю не раз, очень довольна!
Замовила на подарунок Руку залізної людини. Замовлення було 27.06.2026. 30.06 зі мною звʼязалась меннеджер і тільки прийняли замовлення (вихідні,розумію). Обіцяли відправити 02.06. Так і не відправили. Коли 03.06 написала їм ,то замовлення скасували. Не має в наявності.То нащо тоді виставляти товар на продаж,якщо його немає?! Дуже сумно,що на Пром ще досі є такі магазини. Дитині свято зіпсовано! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Після мого відгуку, мені на Вайбер в особисті написали повідомлення. Я вибачаюсь,а для чого писати в особисті?Щоб хтось наступний теж повівся. Добре,що був тільки накладений платіж і мені не довелося чекати на повернення коштів.Хоч на цьому я не лоханулась,звʼязавшись з цим магазином.