Зашибісь
Якісні ваги
185 гривень доставка.
Розумію, що це до нової пошти . Але 40 гр пакування . Це міг би робити і продавець
Зробила заказ 31.03.2026,але в мене на промі не пройшла оплата, зв'язалися менеджери я оплатила на карту,чекала тиждень вони про мене забули,потім 9.04.2026 прислали номер накладної, а точніше її створили а товар досі не відправили! Сьогодні 11.04.2026 написали до товару не було в наявності (((!Не рекомендую цього продавця 😡🤬😡Такого відношення до мене ще не на жодному сайті не було!!!